Вакансії — Театр ляльок на Лівому березі Дніпра

Вакансії

«Театр ляльок на лівому березі Дніпра» запрошує на роботу.

 Станьте частиною нашого дружнього колективу!

Відкрито вакансій: 1 ))

Головний інженер

Режим роботи: 5-денний робочий тиждень

Характер виконуваної роботи: постійний

Освітній рівень: вища освіта

Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр; магістр

Спеціальність (спеціалізація) та/або галузь знань, професійна кваліфікація: Інженер-будівельник, інженер

Стаж роботи (років) за відповідною професією (спеціальністю): від 3 років

 

Сферою діяльності головного інженера є визначення технічної політики і напрямку розвитку Театру в умовах ринкової економіки, шляхи реконструкції і технічного переозброєння на перспективу.

 

Завдання та обов’язки

 1. Згідно із затвердженими виробничо-творчими та фінансовими планами Театру керує розробленням заходів щодо реконструкції та модернізації закладу.

2.Організовує розроблення і виконання планів упровадження нової техніки і технології, проведення організаційно-технічних заходів.

 1. Забезпечує ефективність проектних рішень, своєчасну та якісну підготовку, ремонт і модернізацію устаткування.
 2. Забезпечує своєчасну підготовку технічної документації.
 3. Бере участь в підготовці укладання та розробленні договорів, складає заявки на придбання устаткування.
 4. Здійснює відповідно до затверджених річних, місячних планів і заходів з підготовки будівлі закладу до нового театрального сезону, підготовку і узгодження проектної документації із впровадженням нового сценічного і допоміжного обладнання та технологій, з ліквідації аварійних ситуацій у закладі.
 5. Організовує проведення поточного ремонту приміщень закладу, здійснює контроль за якістю виконання ремонтних робіт.
 6. Забезпечує формування і збереження технічного архіву, систематичне поповнювати його щорічними документами з реконструкції, заміни або переробки існуючих інженерних систем, обладнання і конструкцій будівлі закладу.
 7. Керує діяльністю технічних служб закладу, контролює результати їх роботи, стан трудової і виробничої дисципліни в підпорядкованих підрозділах.
 8. Веде технічне листування з інженерних питань, з питань технічної інформації, з нормативів з проектними організаціями.
 9. Забезпечує, за необхідністю, підготовку звітних даних з витрачання енергоресурсів, фінансування з бюджету або власного балансу закладу.
 10. Організовує поточні експлуатаційні та ремонтні роботи інженерних систем.
 11. Організовує та забезпечує безперервне постачання закладу електричною, тепловою енергією та водою. Постійний контроль споживання у відповідності з наданими лімітами та дотриманням раціонального і економічного використання.
 12. Готує обсяги робіт та технічних завдань на проведення ремонтних, монтажних та налагоджувальних робіт інженерного господарства закладу.
 13. Організовує та забезпечує виконання приписів та зауважень інспектуючи та контролюючих органів енергонагляду.
 14. Готує плани робіт інженерної служби на рік, до роботи в осінньо-зимовий період та роботи на період виконання ремонтних робіт та актів готовності інженерних дільниць до нового театрального сезону.
 15. Забезпечує роботу надійного телефонного зв’язку та роботи АТС закладу.
 16. Організовує та забезпечує виконання заходів по скороченню матеріальних, фінансових і трудових витрат при споживанні енергоресурсів, придбанню обладнання та матеріалів, експлуатації, ремонті та налагодженні енергетичного обладнання та інженерних мереж.
 17. Розглядає та затверджує графіки проведення планово попереджувальних ремонтів обладнання, механізмів та мереж.

Оголошення про затвердження переможців конкурсу на заміщення вакантних посад

КЗ ТВЗК «Театр ляльок на лівому березі Дніпра» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України 01.07.2016 р. № 497,  інформує про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад артиста-ляльковода вищої категорії (2 ставки) – Шікало Володимир Васильович та Сенько Марія Сергіївна.