Події — Театр ляльок на Лівому березі Дніпра

Події

Ми радо вітаймо дітей і дорослих

на сайті казковім театру ляльок!

Дізнайтесь скоріше коли ми з’явились,

які в нас актори, чим ми живемо.

Впізнайте на фото казкових героїв,

згадайте на відеоролику їх.

Читайте афіші про наші вистави,

вивчайте програмки й приходьте скоріш.

 

≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈ 


УРА!
ВIДБУЛАСЯ ПРЕМ’ЄРА!
«Червона Шапочка, або десять пиріжків для бабусі»

17 липня 2021 року КЗ ТВЗК «Театр ляльок на лівому березі Дніпра» вiдбувся показ прем’єрної вистави «Червона Шапочка, або десять пиріжків для бабусі» у приміщенні театру за адресою м. Київ, вул. Миропільська, 1.

Автор Сергій Брижань за мотивами казки братів Грімм

Режисер-постановник – Сергій Брижань

Художник-постановник – Віра Задорожня

У виставі зайняті: Вікторія Завгородня, Оксана Горбатенко, Петро Чичук, Оксана Трубецька, Алла Андрушка, Володимир Шікало, Владислав Франчук, Сергій Ганзенко, Юлія Олексієнко та Ріта Баранова.

 

Глядачi були у захватi!
 

А ми радiли, що вам сподобалось))

Пiсля вистави можна було зробити фотографії у капелюшках з вистави, якi було зроблено спецiально для фотозони)

 

  

 


Відкриття літнього майданчика відбулося!

05 червня 2021 року КЗ ТВЗК «Театр ляльок на лівому березі Дніпра» під керівництвом Братусь Наталії Іванівни відкрив літній майданчик біля приміщення театру за адресою
м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 1-Б (станція метро Лівобережна).

Тепер глядачі зможуть спостерігати за улюбленими персонажами казок на свіжому повітрі, не переймаючись через погодні умови, адже літній майданчик оздоблений спеціальним шатром, що захищає від дощу та яскравих променів сонця.

 

Зустрічали гостей наші казкові персонажі, серед яких: кумедний Фйок та його помічник Льова,
містер Вонка та Зефірки, і дуже високий П’єро!

Наші герої грали з глядачами в різні ігри, водили паровоз та навіть крутили звіряток із повітряних куль!

 

А також відбувся благодійний показ уривків з вистави «Пан Коцький».

Завершальним етапом відкриття була мінідискотека із запальними танцями!

Дякуємо всім! І чекаємо всіх вас на наших виставах ще й на літньому майданчику!))

 


ПРЕМ’ЄРА ВИСТАВИ «СОЛОМ’ЯНИЙ БИЧОК» ВІДБУЛАСЬ!

15 травня 2021 року відбувся прем’єрний показ вистави «Солом’яний Бичок»!

Автор Савелій Ципін

Режисер-постановник – Дмитро Драпіковський

Художник-постановник – Наталія Ягупова

Композитор – Костянтин Яворський

У виставі зайняті: Євген Невинський, Петро Чичук, Володимир Шікало, Сергій Ганзенко, Юлія Олексієнко, Ріта Баранова, Марія Сенько та Сара Керді.

    

Історія про Діда та Бабу, які захотіли обзавестися бичком. От тільки де ж його взяти без копійчини в кишені? До кого тільки не звертався Дідусь: і до коваля, і до гончара, і навіть до кравця, та кожного разу Бичок був не таким, тільки збитків завдавав, поїдаючи все в домі. Тож, вирішили Дідусь з Бабою виробити собі бичка із соломи та просмолити його. Вийшов він непростим, а наділеним дивовижною якістю — перетворювати хижих ворогів на приятелів.

  

Приходьте! Ми чекаємо на вас!

 


«МЮНХГАУЗЕН» став найкращим
у місті Краків (Польща)!

Наш Театр брав участь у VIII Міжнародному Фестивалі Українського театру «Схід-Захід» у місті Краків (Польща), який проходив онлайн з 18 по 26 квітня 2021 року. Вистава «Мюнхгаузен» здобула нагороду, як найкраща вистава серед театрів ляльок. Ми дуже пишаємося своєю роботою і дякуємо членам жюрі за такі відгуки про виставу!
         
Дякуємо режисерові Руслану Неупокоєву за співпрацю, нашому головному художнику — Вірі Задорожній, композитору — Євгену Столяру, репетитору з вокалу — Ладі Вальчук та Даниїлу Зенкіну за пластичне рішення.
І, звичайно, дякуємо нашим талановитим акторам за їхню важку працю, серед яких: Петро Чичук, Володимир Шікало, Владислав Франчук, Оксана Трубецька, Юлія Олексієнко, Ріта Баранова та Сара Керді!

ДО ВАС ЇДЕ МИКОЛАЙ!

Цього року наш театр було запрошено прийняти участь у Міжнародному культурно-мистецькому проекті «До вас їде український Миколай». Товариство «УКРАЇНА СВІТ» нагородило нас почесною грамотою за активну участь.

 


«Мюнхгаузен» в Казахстані!

Processed with MOLDIV

З 11 по 13 грудня 2020 року в Казахстані (м. Караганда) відбувся ІІ Міжнародний онлайн-фестиваль лялькових театрів «Кукляндия». Наш театр запросили прийняти участь, і ми із задоволенням заявили нашого «Мюнхгаузена» глядачам і критикам з різних країн.

    

За підсумками Колектив театру відзначили нагородою «ГРАН-ПРІ» за високий художній рівень вистави.

Ми ті, хто може більше! If you know what we mean))


«Казка про музичну Ялинку»

11 грудня 2020 року відбулася прем’єра!

          

Дітки запалили зал своєю енергетикою, танцюючи зі Сніговиком! А потім влаштували фотосесію)))

        

Автор та Режисер-постановник – Дмитро Драпіковський
Режисер – Володимир Власюк
Художник-постановник – Наталія Ягупова
Художник по костюмах – Віра Задорожня
Композитор – Володимир Шікало

Якщо ви бажаєте весело провести час – вам на нашу новорічну виставу «Казка про музичну Ялинку». На вас чекає весела інтерактивна програма, цікава історія про магічне дерево, кумедні персонажі та багато гумору! Поспішайте на жартівливу казку-забавку, яка подарує вам позитивні емоції та новорічний настрій!

Чекаємо на вас, наші любі глядачі!!!


«МЮНХГАУЗЕН»

 

03 жовтня 2020 року відбулася прем’єра!

    

Ми познайомили глядачів з новим персонажем нашого театру – бароном Мюнхгаузеном, який розповідає всім дурниці та байки, чи говорить правду… Ви навіть не уявляєте на що здатен кожен із нас! Вистава «МЮНХГАУЗЕН» дозволяє вийти за межі своєї фантазії та зробити неможливе! Наприклад, лисиця може вистрибнути зі своєї шкури, а на голові у оленя може рости дерево… Вигадки це чи найправдивіші історії — вирішувати вам. Ця вистава перевертає уявлення про світ!

    

Автор інсценізації та режисер — Руслан Неупокоєв;
Художник-сценограф — Віра Задорожня;
Композитор — Євген Столяр;
Репетитор з вокалу — Лада Вальчук;
Пластичне рішення вистави — Даниїл Зенкін.

Приходьте на виставу «МЮНХГАУЗЕН»! Такого ви ще не бачили в театрі ляльок!!!

Вигадана країна з реальною нагородою)

Вистава «Тілімілітрямдія» нашого театру отримала «ГРАН-Прі від Карабаса-Барабаса» як найкраща лялькова вистава на ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОГЛЯДІ-КОНКУРСІ ТЕАТРІВ ЛЯЛЬОК «ПРЕМ’ЄРИ СЕЗОНУ 2018-2019»!

Режисер та художник вистави — Віра Задорожня

Композитор – заслужений діяч мистецтв України Тимур Полянський

Актори: Євген Невинський / Денис Лемайкін, Олександра Лозовська / Вікторія Завгородня, Любов Борисьонок / Світлана Єрмоленко, Ольга Кучма / Оксана Трубецька.

Пишаємося! 


ПАЛАЦ КАЗОК ГАНСА КРІСТІАНА АНДЕРСЕНА

        10 вересня 2020 року о 17 годині у виставкових залах Будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулося відкриття виставки «Палац казок Андерсена», присвяченої 215-й річниці від його народження. Виставка відкрилася в рамках щорічного фестивалю «Княжа родина».

        Метою виставки є демонстрація побутування творів Андерсена на українському ґрунті в різних мистецьких проявах. Твори данського казкаря надихали перекладачів, художників-ілюстраторів, видавців, театральних режисерів і кінематографістів, майстрів малої пластики.        Окрема тема експозиції – театральні постановки за творами Г. К. Андерсена, адже сам казкар мав неабияку пристрасть до театру. Вистави нашого театру приймають участь у демонстрації творчості. Це «Принцеса на горошині», «Дикі лебеді» та «Стійкий олов’яний солдатик».

  «Дикі лебеді»

«Стійкий олов’яний солдатик»


«Принцеса на горошині»

 

Виставка «Палац казок Андерсена» демонструє творчістю перекладачів, художників, театральних діячів, видавців і дітей інтерес і любов українців до Андерсена та його казок.

Відкриття 37-го театрального сезону відбулося 5 вересня 2020 року!

У зв’язку із ситуацією по всьому світу театральний сезон розпочався з вистави «Лікар Айболить». Актуальна тема, що підіймає важливі питання пов’язані з життями людей.
Нарешті ми почули дитячий сміх та побачили щасливі очі наших глядачів! Ми дуже скучили за цим всим!

Всі запобіжні заходи в карантинних умовах виконуються, тому всі працівники театру працюють у засобах індивідуального захисту (масках та рукавичках). При вході глядачі проходять температурний скринінг. Також для відвідувачів є в доступі санітайзери для обробки шкіри рук, а між сидіннями глядачів передбачена соціальна дистанція.

Дякуємо за розуміння ситуації та дотримання усіх заходів особистої та колективної безпеки!

А для тих, хто придбав квиток/абонемент ще до початку карантину ми створили спеціальну пропозицію. Ви маєте можливість завчасно обміняти свій невикористаний квиток, обравши будь-яку іншу виставу протягом двох місяців (з 05.09.20 по 05.11.20)!

Чекаємо на вас!


!!! ПРЕМ’ЄРА ВІДБУЛАСЯ!!!
«ПРИГОДИ ЛІСОВИЧКА, АБО ЯК ВРЯТУВАТИ ПЛАНЕТУ»

22.02.2020 Наш театр зустрів глядачів прем’єрною виставою «ПРИГОДИ ЛІСОВИЧКА, АБО ЯК ВРЯТУВАТИ ПЛАНЕТУ»! У виставі ми підіймаємо тему, що стосується кожного з нас — забруднення середовища, в якому ми живемо. Через героїі вистави ми спілкувалися із глядачем з приводу сміття та необережного ставлення до природи. Бо якщо ми не будемо дбати про екологію, то Монстр зі сміття подолає нас усіх! 

Які таємниці приховує чарівний ліс та хто мешкає у його межах? Казка знайомить глядачів із героями, що слідкують за природою, де Лісовичок потрапляє до лап квітки, яка була перетворена з тендітного створіння на ненажерливого монстра. Лісовичок змушений її годувати аби самому не стати обідом. Головний герой ділиться своїми пригодами з іншими мешканцями таємничого лісу – Водяним, Русалонькою та Струмком, які допомагають побороти отруєння квітки. Після чого вони зіштовхуються з іншою проблемою – їх домівку стрімко забруднюють туристи. Та об’єднавшись у команду, герої вистави рятують природу, яка важлива для всіх, хто живе на Землі. А чи знаєте ви, як можна врятувати нашу планету від забруднення? Ні? Тоді скоріше завітайте на нашу прем’єрну виставу «Пригоди Лісовичка, або як врятувати планету» і дізнайтеся, що потрібно, а чого не варто робити задля покращення власного життя.

Глядачі сприймали виставу з різними емоціями: хтось постійно сміявся, хтось побачив себе з іншої сторони, а хтось навіть розчулився!
Нам дуже приємно бачити глядацьку небайдужість до теми, яку ми підіймаємо, та до нашого творчого підходу у виконанні такого матеріалу.

  

Автор та Режисер-постановник – Дмитро Драпіковський

Режисер – Володимир Власюк

Художник-постановник – Наталія Ягупова

Композитор – Віталій Маник

Балетмейстер – Світлана Карлицька

У виставі зайняті: Любов Борисьонок, Вікторія Завгородня, Павло Борисьонок, Алла Андрушко, Петро Чичук, Денис Лемайкін, Оксана Трубецька, Володимир Шікало, Юлія Олексієнко, Марія Сенько.

Дякуємо, що ви завжди з нами! Чекаємо вас на наших виставах)))


НОВОРІЧНІ СВЯТА!

Як і минулого року разом з  Асоціація «Child.ua» даруємо тепло і відчуття свята дітям, які також потребують любові та турботи. В рамках Марафону Добра 2019 провели благодійний захід для 300 діточок соціально незахищених категорій. Маленьки глядачі стали учасниками «Новорічних пригод», їх зустрічали веселі герої нашої вистави, разом із якими готувалися до зустрічі Діда Мороза, а також фотографувалися біля казкової фото-зони та отримували подарунки від партнерів нашого заходу.


19 грудня 2019 року на наших маленьких глядачів чекали солодкі подаруночки під ялинкою.
Фабрика «Світоч» корпорації «Nestle» стали для гостей нашого театру шоколадними чарівниками.

Бажаємо Вам більше якравих вражень, теплих домівок
та добрих сердець!
Свято в кожній миті!

 


Шановні глядачі!
В касі нашого театру ви можете придбати абонементи на шість вистав за ціною 50 гривень за квиток на одну виставу. 

Додаткову інформацію  отримуйте за телефонами (044)513 15 00; (098) 340 02 39


«ОКЕАНИ»

01.11.19 о 17:00 на майданчику нашого театру відбувся показ вистави «Океани», де акторами виступають діти з особливими потребами. 

Вистава «Океани» — це вимір у інший Всесвіт, де герой з особливими потребами «не такий як усі», одного разу знаходить у своєму наплічнику медузу. І тут розгортається шлях сповнений пригод та перешкод .Герой ділиться сяйвом своєї знахідки з тими, хто цього потребує та приводить своїх друзів до океану.

    

   

  

  


Дефіле театральних костюмів

21 вересня, в центрі Києва відбувся показ театральної моди, в якому наш – Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра – також приймав участь. До уваги глядачів були запропоновані костюми з вистав: «Витівки Буратіно», «Принцеса на горошині», «Алі-Баба», «За щучим велінням» та «Лікар Айболить».

 

На подіумі, в якості моделей, виступали такі актори: Євген Невинський, Володимир Власюк, Оксана Трубецька, Володимир Шікало, Вікторія Завгородня, Алла Андрушко, Юлія Олексієнко, Павло Борисьонок, Денис Лемайкін, Люба Борисьонок, Ольга Кучма, Дар’я Задорожня (голос за кадром)

Цей захід вже став традицією в театральному житті нашого міста. Адже так приємно бачити, коли глядачі задоволені та здивовані тим, що вони ще багато чого не подивилися в нашому театрі. Тож чекаємо на Вас у нашій глядацькій залі!


Прем’єра відбулася!!!

«ВИТІВКИ БУРАТІНО»

14 вересня 2019 року відбувся прем’єрний показ вистави «Витівки Буратіно»! О 10:30 розпочалася розважальна програма, де було розіграно ЗОЛОТОГО КЛЮЧА!

           

Глядачі були у захваті від вистави! Шаленими оплесками висловили свою подяку акторам! А також залишили багато приємних коментарів у книзі відгуків!

А після другого показу П’єро чекав на глядачів у фото-зоні театру)

Тож, 36-й театральний сезон розпочато! Чекаємо всіх вас на виставах нашого театру!


День Народження Андріївського узвозу!

В цьому році Андріївський узвіз святкував свій День Народження 7 та 8 вересня з 11:00 до 22:00.

                              

Узвіз перетворився на платформу креативної свободи, де поєднав в собі циркове, театральне, музичне, візуальне та кіномистецтво.

Цьогоріч у фестивалі брали участь відомі мистецькі колективи, які завітали на святкування з різних куточків України.
Також приєднався і наш театр з показом вистави «Була у Зайчика хатинка…»  
Глядачі дивилися із задоволенням, незважаючи на палке сонце.

Нам було приємно стати часткою цього заходу та  дарувати теплі емоції глядачам!

                                              
Свято організовував ГО «Андріївський узвіз».
Фестиваль відбувся за підтримки Голови Київської Міської Державної Адміністрації, Департаменту культури КМДА, Департаменту туризму КМДА та Подільської районної держадміністрації в м Києві.


Наші у Вітебську!

З 11 по 16 липня 2019 року у Вітебську проходив XXVIII Міжнародний фестиваль мистецтв «Слов’янський базар у Вітебську». Девіз фестивалю «Через мистецтво – до миру та взаєморозуміння!» став об’єднуючою силою не лише для сотень артистів і колективів, але й для тисяч глядачів та мільйонів телеглядачів по всьому світі. Географія фестивалю охоплює п’ять континентів і вже перевищує 70 країн.  

Один з найбільш затребуваних проектів фестивалю – «Ляльковий квартал», організатором якого є Державна установа «Центр культури «Вітебськ» та Заслужений колектив Республіки Білорусь «Білоруський театр «Лялька». До участі в проекті запрошуються провідні театри ляльок з виставами-переможцями міжнародних лялькових фестивалів та володарів престижних театральних нагород.

                                                                                     Нашому театру пощастило бути серед запрошених.

Та нашому театру вдалося не лише гідно показати себе зарубіжному глядачу, а й отримати нагороду за професійну майстерність та ефектне втілення народної казки у виставі «Була у Зайчика хатинка» (Режисер – Сергій Забродін, художник – Віра Задорожня, актори – Вікторія Завгородня, Петро Чичук та Марія Сенько).

Пишаємося нашою командою!


ЮВІЛЕЙ!

Нашому неймовірному артисту-ляльководові, провідному майстру сцени Мисаку Петру Івановичу виповнилося 70!  Гості побачили бенефісну виставу «Наталка-Полтавка», а потім іменинника поздоровляв колектив театру веселим та зворушливим капусником.

Здоров’я та щастя Вам, Петре Івановичу!


Прем’єра!
«Пан Коцький»!

                                 

В нашому театрі відбулася довгоочікувана прем’єра «ПАН КОЦЬКИЙ»! За годину до почтаку показу наші актори проводили розважальну програму з дітками. Музика, улюблені герої, ігри та нова вистава нікого не залишила байдужим! Тож, чекаємо Вас на прем’єрній виставі «Пан Коцький»!

                                                            

Українська народна казка для глядачів різної вікової категорії.
Закручений сюжет з колоритними жартами порадує, як дітей, так і батьків! 


BEST PUPPET DESIGN AWARD!

          

Головний художник нашого театру — Задорожня Віра Миколаївна — отримала нагороду за кращий ляльковий дизайн на міжнародному фестивалі «Золотий блиск» в місті Крагуєваць у Сербії.
Пишаємося, що в нашому театрі працюють такі талановиті люди!


Наші вітання!


ВЕЛИКДЕНЬ!

У неділю відбулося світле християнське свято, що є найдавнішим та головним святом богослужебного року, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа Великдень. Наші актори ділилися з глядачами звичаями та традиціями цього свята, а також розповіли чим же відрізняються між собою крашанка, крапанка та писанка.
Яйця, пофарбовані в один колір, називаються крашанками.
Якщо на загальному кольоровому фоні є плями, смужки, цяточки іншого кольору – це вже крапанка.
А яйця, розфарбовані від руки сюжетними або орнаментальними візерунками – писанка.
Перед виставою глядачі мали змогу взяти участь у веселих іграх та зробити фотографії з бутафорськими великими крашанкою, крапанкою та писанкою.
Це було весело та пізнавально. Чекаємо на Вас, наші любі глядачі, на виставах!

  


ТЕАТР НАВИВОРІТ!

Творча зустріч: «Знайомство з театром ляльок та видами систем роботи  його головних акторів – ляльок»

В професійне театральне свято «День театру» КЗ ТВЗК «Театр ляльок на лівому березі Дніпра» вирішив створити творчу зустріч з глядачем, ділячись історією театру ляльок та різновидами систем створених ляльок, тобто зазирнути за лаштунки нашого театру ляльок.

 

Зустріч вдбулася у 4 етапи:

 

  1. На початку ми познайомили глядачів з історією виникнення театру ляльок;
  2. Перейшли до знайомства з чотирма системами ляльок (лялька-рукавичка, планшетна лялька, тростинна лялька та лялька-маріонетка). А також дали спробувати юним глядачам відчути ляльок власноруч і вже потім показали приклад використання тих систем ляльок в роботі через уривки вистав;  3. Запросили на сцену актора – провідного майстра сцени нашого театру – Мисака Петра Івановича, який поділився особливостями та тонкощами своєї роботи із глядачем;
  4. Наостанок, глядачі змогли сфотографуватися з акторами та ляльками, доторкнутися до ляльок та відчути всю атмосферу чарівності театру ляльок.  

За кожним дивом на сцені стоїть важка щоденна праця. Але захоплені очі глядачів (як маленьких, так і дорослих) варті того, щоб знову і знову вигадувати та створювати ці дива!

Ми дуже задоволені цією творчою зустріччю. Дякуємо нашим глядачам за таку приємну реакцію і теплий прийом. Це був наш перший досвід, сподіваємося, не останній, адже нам є чим з Вами поділитися. Сподіваємося, що така зустріч була для Вас цікавою та інформативною.

    

До нових зустрічей!


Театральна виставка Ірини Уварової-Даніель

                                        

18 березня 2019 року відбулася театральна виставка Королеви лялькарів – Ірини Павлівни Уварової-Даніель.

Ляльки, думки, ескізи казкових світів…

Вже багато років Ірина Павлівна присвятила мистецтву, вона не перестає працювати, генерувати та дарувати нові ідеї. Цій Людині вдалося відродити традицію українського народного лялькового Вертепу в професійних театрах ляльок України, створити безліч вистав, як художник, в драматичних театрах та театрах ляльок. Вона стала видатним дослідником та теоретиком мистецтва граючої ляльки, видала перший і єдиний понині, на
пострадянському просторі, унікальний журнал «Кук-Арт», присвячений філософії ляльки. Генератор ідей, програмний керівник унікальної творчої лабораторії режисерів і художників театру ляльок, автор фундаментальних книг – все це про Ірину Павлівну Уварову-Даніель.

Королева лялькарів, маркіза Янголів, які народжуються у неї кожної вільної хвилини, що летять до друзів і знайомих, даруючи Віру в божественне зерно нашого лялькового ремесла.

Ірина Павлівна ввела своєрідну моду на Вертеп в Українському театрі ляльок. Лялькові Вертепи, які вона створила спільно з Сергієм Єфремовим у Київському міському театрі ляльок (наш театр) та у Волинському обласному театрі ляльок, сповнені духом традиції і одночасно надзвичайно сучасні та авангардні.

Ірина Уварова багато і плідно працювала з Сергієм Івановичем Єфремовим, з яким створили ряд видатних вистав у нашому театрі ляльок, які вже стали частиною історії українського театру. Це вперше поставлені на українській сцені «Чарівна мати-олениха» за Айтматовим, «Все буде гаразд» за листами Я. Корчака у блискучому виконанні Шарля Фоєрберга, «Ворон» К. Гоцці, «Наталка-Полтавка» І. Котляревського та ін.

                          

                                                                  

Ми пишаємося тим, що наш театр є частиною цього мистецького дива і сподіваємося, що будемо продовжувати дивувати та дарувати історії театру ляльок нові видатні вистави!

                                         


Всеукраїнський фестиваль театрів ляльок «Прем’єри Сезону-2019» 

                     

В понеділок 18-го березня відбулася церемонія нагородження Всеукраїнського фестивалю театрів ляльок «Прем’єри сезону». Головний художник нашого театру — Вера Задорожняя — у співпраці з режисером Закарпатський академічний обласний театр ляльок «Бавка» Наталья Орешникова отримали Гран-прі за виставу «Трям, привіт!»


Наші вітання талановитим людям! Подальших успіхів і нових творчих тандемів!

≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈          ≈ 

МАСЛЯНА!

Масляний тиждень ми розпочали з веселих ігор у фойє, презентації бізіборда та знайомства з традиціями такого смачного свята «Масниця»! Глядачі дізналися чому саме сім днів святкують масляну, що раніше це свято називалося «Комоїдецею» — звідки і пішло прислів’я «Перший млинець комом» та чому саме млинцями частують в ці дні. Було дуже весело, повчально та цікаво! Чекаємо на Вас, наші любі глядачі!

 

 

 


Новорічні вистави для дітей соціально незахищених категорій

Ми раді бути причетними до таких подій. Благодійна Організація Мухаммада Бін Рашида Аль Мактума створила «Проект з роздачі шкільних портфелів в Україні 2018».  Асоціація «Child.ua» зробила свій внесок солодкими подарунками. А в нашому театрі глядачі змогли отримати задоволення від нового шоу «Новорічний гармидер». Щасливими залишилися всі!

 

    

  

  

  


День інваліда

3 грудня 2018 року відбувся «Міжнародний день інваліда». Наш театр небайдужий до таких подій, тому підтримали ГО «Київський Центр профорганізації дітей-інвалідв» благодійним показом вистави «Тілімілітрямдія». Діткам та дорослим сподобалося в нашому театрі, а ми задоволені, що змогли подарувати їм позитивні емоції!

    

 


 

Фестиваль «Осінній Грай-Фест»

Спілка багатодітних родин «Берегиня» започаткувала сімейно-відпочинковий фестиваль «Осінній Грай-Фест» з 16 вересня 2018 року. Фестиваль проходив у парку «Молодіжний». Наш театр ляльок приймав участь у такому заході і отримав задоволення!